Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 2 Fushë Kosovë

Price: 36,000.00 €
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 2  Fushë Kosovë

details

posted
14 March 15:52
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
pattern
75
pattern
Seri 3

Description

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Postës), me sipërfaqe 75m2, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 36.000€.

+383\44278238 (VIBER)

044278238

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com


Similar ads