Shiten banesa te ndryshme ne Fushe Kosove

Price: 1.00 €
Shiten banesa te ndryshme ne Fushe Kosove

details

posted
30 October 2020 17:48
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
.... m²
Numri i dhomave
2

Description

Kompleksi me Lamellat 1-2-3 gjenden në Fushë Kosovë, rruga Hajrullah Zymi (afer shkolles fillore Mihail Grameno).
Objektet kanë:
• Hapësirë gjelbëruese vetëm për banor dhe kënd i lojërave për fëmijë
• 2 ashensorë modern
• Parking të mjaftueshëm për çdo banor
• Furnizim me ujë 24 orë
• IZOLIM TERMIK dhe AKUSTIK – fasada e jashtme me tulla dhe fasad .
• Dritare nga PVC nga brendi Trocal.
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon.
• I ndërtuar larg zhurmës por afër qytetit.

E përkryer në të gjitha aspektet. 👌
Është ndërtesa madhështore e "Xhafa Construction" që ju ofron të gjitha kushtet e të jetuarit rehat dhe shëndetshëm!
-----------------------------------------------------------------------------
Bleni banesën tuaj në Qendër të Fushë Kosovës.
Duke filluar nga 115.6m² deri 60.4m²
Secila nga banesat, përveq kthinave kryesore, ka banjo,WC e depo.

Shitja po vazhdon, zgjedhni banesën më të përshtatshme për ju.

50, 100, 200, 300, 400, 500, 600
Bregu i Diellit, Dardani, Mati 1, Mati 2, Lakrishte, Rruga B, Lagjja e Spitalit, Lagjja Spitalit, Emshir, Arbëri, Dragodan, Prishtinë.
#Merr #Jep #merrjep #MirLirë #Mirë #Lirë #ShesBlej #Shes #Blej
#banese #banesemeqira #baneseemire #baneseneprishtine #mati1 #baneseebukur #banesemetermokos #termokos #nxemjeqendrore #katiipare #kati1 #ipare #Prishtine #prapakawas #kawa #fushekosove #depo #industri #objektafarist #objekt #ndertim #afarist #afarizem #fushekosove #prishtine #zonaindustriale #industriale #zona #interex #viva #jumbo #magjistrale #rrugekryesore #biznis #biznes #bau #baumarket #market #depo
tag #banesa #lokale #qira #lift #muhaxherve #qender #perdhes #garazh #depo #ashensor #gasonjerk #nje #dy #tri #dhomeshe #dhoma #shkoll #shtepi #lagjiaespitalit #qender #arberi #dragodan #pejton #kalabri #emshir #tasligje #prishtina #dardani #ulpian #patundshmeri #shes #blej #banes #Penthaus #prishtine #tophane #mati1 #rrugaB #rrugaC #Ulpian #veternik #emshir #kalabri #dragodan #arberi #fushekosove #veture #kerr #lire #urgjent #cmim #pompa #kastrati #eliza #truall #parcele #miradi #lagje #spitalit #vllezrit #asllani #vellezrit #shkollapavarsia #pavarsia #qerdhe #plane #shtepi #lokale #dizajn #ibrendshem #enterier #banes #objekte #taslixhe #sofali #agonipatundshmeri #kodraetrimave #vranjevc #tophane #qender #rugove #stankaj #peje #prizren #gjakove #boge
agoni patundshmeri 044 35 35 69


Similar ads