JAP ME QIRA BANESEN ME 2 DHOMA GJUMI NË RRUGËN “XHEMAJL MUST

Price: With agreement
JAP ME QIRA BANESEN ME 2 DHOMA GJUMI NË RRUGËN “XHEMAJL MUST

details

posted
31 January 14:55
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Description

Jap me qira banesen 70 m2, e cila gjindet në rrugën “Xhemajl Mustafa”, në lagjen “Mihal Grameno”. Banesa është e mobiluar dhe në një vend shumë të përshtatshëm për familjarë.
Banesa ka ashensor dhe ka këtë rënditje:
-salloni me kuzhine;
-2 dhoma te gjumit;
-banjo;
-ballkoni, dhe
-korridori.

Banesa leshohet per familjare, per kohe te gjate!

Çmimi per muaj eshte 250 euro dhe 1 muaj depozite!
049 345428 tel
+383 49 345 428 (WhatsApp & Viber)
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
Tik Tok: Agjencioni Dugi1

o.


Similar ads