🛑SHITEN 4 BANESA NË FUSHË KOSOVË🛑

Price: 650.00 €
🛑SHITEN 4 BANESA NË FUSHË KOSOVË🛑

details

posted
24 January 2023 17:31
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Prishtina region > Fushë Kosovë
Kuadratura
93 m²
Numri i dhomave
2

Description

🛑SHITEN 4 BANESA NË FUSHË KOSOVË🛑

📌𝗩𝗲𝗻𝗱𝗻𝗱𝗼𝗱𝗵𝗷𝗮: Rruga #Dardania dhe Hysen Xhakoli afer, #Shkolles #MihalGrameno #Caffe_PlusMinus.

👉Çmimi: Me #marreveshje!👌👌

📌#Kontrata behet të #NOTERI!

📍#Kompleksi 🏗#BellaVista & #PALAZZO🏛 #Investitori #ARDITI_GROUP. 👌👌

✅Banesa 🏛🌟🌟

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 111.60m2

🏢Kati 3- të

➡️ Renditja:🌟🌟
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa 🏛🌟🌟

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 93.90 m2

🏢Kati 5- të

➡️ Renditja:🌟🌟
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa 🏛🌟🌟

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 97.97 m2

🏢Kati 6- të

➡️ Renditja:🌟🌟
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

✅Banesa 🏛🌟🌟

📐𝗦𝗶𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲: 93.90 m2

🏢Kati 7- të

➡️ Renditja:🌟🌟
▪️ Koridor,
▪️ Salloni me kuzhine,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC
▪️ WC,
▪️ Ballkon,
▪️ Depo.

📌Çmimi në krahasim me kualitetin dhe lokacionin është shumë shumë i volitshem!

🔸Banesa ka ndriçim natyral shumë të mirë lindje edhe perendim.

🔸Banesa është e gatshme në Qershor 2023.

📌Banesa gjendet në një lokacion shumë të mirë me qasje në shumë rrugë.

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

📲+38344265309 viber & watsapp
📲+38348265309
email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #Toke, #Shtepi, #Truall #Dardani,
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

👉 Për me shumë oferta na vizitoni në https://dyqani.com/mars-consulting MARSConsulting & MARSRealEstate


Similar ads