Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

Price: 9,200.00 €
Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

details

posted
8 January 21:17
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Fier region > fern
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Mitsubishi
pattern
L200
Year of production
2010
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
190 000 - 199 999

Description

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Eshte e ardhur nga Gjermania.
Viti 2010
Motorr 2.5 nafte
4X4
Karroca 1.9 m
Makina ka goma te mira per terrene te veshtira
E gatshme per cdo lloj prove


Similar ads