ambient tregtar ne fier 1200 m2 buze rruge

Price: 950,000.00 €
ambient tregtar ne fier 1200 m2 buze rruge

details

posted
1 May 16:56
category
Patundshmeri > Shtepi / Vila
country
Albania > Fier region > fern
Kuadratura
1200 m2 m²
Numri i dhomave
>=7

Description

OKAZION Shitet objekt-bisnes prej 1200 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. Eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore dhe cfaredolloj biznesi tjeter!