Opel corsa 1.3dizel 2011

Price: 5,500.00 €
Opel corsa 1.3dizel 2011

details

posted
24 June 10:40
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj

Description

Opel corsa 1.3 dizel
Viti 2011
Me Dogan te paguar
Shitje dhe me LEASING
Gjithqka ne rregull

📞+38349955444


Similar ads