“Auto/Zona” Blejm Vetura BMW-AUDI-MERCEDES 24/7 Online??

Price: 10,000.00 €
“Auto/Zona” Blejm Vetura  BMW-AUDI-MERCEDES 24/7 Online??

details

posted
28 January 17:58
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj
Targa
Të huaja
The march
automatic
Type
BMW
pattern
530
Year of production
2011
Fuel
Diesel
Mileage
130 000 - 139 999

Description

KOMPANIA AUTO ZONA BLEJM TË GJITHA LLOJET E VETURAVE ME TABELA RKS OSE PA DOGAN DHE TE AKSIDENTUARA NË TË GJITH REGJIONIN E KOSOVËS
DËRGONI OFERTAT VIBER & WHATSAPP +38349758458


Similar ads