Shporet me plin

Price: 90.00 €
Shporet me plin

details

posted
2 May 20:38
category
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj
pattern
Gorex

Description

Shitet shporeti me plin “Gorex”
Eshte ne gjendje te rregullte , shume pak i perdorur .


Similar ads