Skurter

Price: 400.00 €
Skurter

details

posted
6 September 2021 17:40
category
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj

Description

Skuter per njerz qe kan problem sun hecin po edhe per invalid i perdorin kam lloje te ndryshme po edhe qmimet ndryshojn te gjith jan ne gjendje te mir pune po pate interesim telefono flm


Similar ads