Man TGA 530 Rimorkio Shwarcmiler

Price: 14,500.00 €
Man TGA 530 Rimorkio Shwarcmiler

details

posted
6 February 23:19
category
Automjete > Kamionë
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj

Description

Shitet Kamioni Man Tga 530 posedon pompen e kiperit fabrikisht esht ne gjendje te rregullt viti 2004 dhe Rimorkio Shwarcmiler viti 2002 rimorkio posedon bunkerin dhe ne gjendje te rregullt
Komplet i posedon gomat e reja 100%.


Similar ads