LINA-Shitet banesa 94m2 ne kate te ndryshme

Price: With agreement
LINA-Shitet banesa 94m2 ne kate te ndryshme

details

posted
1 April 21:37
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
3

Description

Shitet: Banesa
Kuadraturë: 94 m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,2 dhoma fjetje,wc+b dhe terasa

Investitor: \'\'Idea Invest\'\'

Funksionalizohen ne vitin 2020.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut \" afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA