LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj

Price: With agreement
LINA-Shitet banesa 94m2 kati VIII Ferizaj

details

posted
18 July 18:03
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
3

Description

🏢Shitet Banesa 94m2 në katin VIII.
✅Eshtë në ndërtim e sipër.
📌Gjendët në njëren nga zonat më të pershtatshme për banim.
🌳Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
👷🏻‍♂️Është duke u ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
♻️Ka mirmbajtje të rregullt.
🚘Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
🚨Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
🔹Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.

Organizimi:Sallon+Kuzhinë
2/Dhoma të gjumit
Banjo+WC
Terasë

🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së në Ferizaj
📍Po ashtu gjindemi edhe në Prishtinë me lokacion te rruga B (në objektet e KAWA-së.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// info@agjensioni-lina.com

🏠Ne ju japim zgjedhje të duhura,jo fotografi të bukura.


Similar ads