ARTI-shitet banesa 127m2

Price: With agreement
ARTI-shitet banesa 127m2

details

posted
8 October 17:44
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Kosovo > Ferizaj region > Ferizaj

Description

--Shitet Banesa 127 m2 në katin X.
--Rr.Tirana
--Investori : E-B INVEST
--Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
--Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
--️Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
--Ka mirmbajtje të rregullt.
--Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
--Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
--Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
--Organizimi:Sallon+Kuzhinë,2Banjo,3dhoma,Depo,Teras.
--Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri Arti
--\\Na kontaktoni në këta numra të telefonit 049-848-667/044-224-298 (po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
--Agjensioni për Patundshmëri Arti gjindet me zyre afër Bankes-TEB në Rr.Vellezerit Gervalla
--Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike//agjensioniarti@gmail.com
--Ne ju japim zgjedhje të duhura.


Similar ads