? Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Automat 194.000km org?

Price: 5,500.00 €
? Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Automat 194.000km org?

details

posted
9 May 22:53
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Elbasan region > Elbasan
The march
automatic
Mileage
190 000 - 199 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
VW Volkswagen
pattern
Golf Plus

Description

🔱 Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Automat 194.000km org🔱

🔹️Forca mottorrike 》 1.9
🔹️Lloji i kambjos 》 Automat
🔹️Karburanti 》Naft
🔹️Viti i prodhimit 》 2006
🔹️Cmimi 》5500€
🔸️Nr i kontaktit 》 0693575156
🔹️Pershkrimi 》Vw Golf 5+ 1.9 Tdi naft viti2006 super gjendie. Makina eshte me letra per 1 vit e. Ardhur para 2 muajsh nga austria dhe kualidim per 2 vjet. Sherbime te bera, gjendje motorrike dhe kambie 10/10. 194.000 orgjinale me liber servisi te gjitha makina eshte shum e paster dhe ska nevoj per asnje sherbim. Makina ka klima bizona pilot automatik xhama elktrik ,kompjutet bordi memory card etj …


Similar ads