OKAZION!! TOYOTA RAV4, 2008, AUTOMATIKE,BENZINE/GAZ

Price: 7,800.00 €
OKAZION!! TOYOTA RAV4, 2008, AUTOMATIKE,BENZINE/GAZ

details

posted
16 November 17:33
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Elbasan region > Elbasan
Type
Toyota
pattern
RAV 4
Fuel
Gasoline + Gas
Year of production
2008
Mileage
200 000 - 249 999
The march
automatic
Targa
Albanian

Description

TOYOTA Rav4
Kamio automatike
2008
Benzine/gaz impjanti me garanci 5 vjecare, me vaj lubrifikues
Tapiceri lekure
Navigator, kamera,sensor parkimi
Goma dhe bateri te saponderruara!
Shërbimet të gjitha të kryera në kohë.
Makinë në super gjendje!