Shitet Caddy Life 1.9Tdi Manuale SAPO DOGANUAR 5.3€

Price: 5,300.00 €
Shitet Caddy Life 1.9Tdi Manuale SAPO DOGANUAR 5.3€

details

posted
1 June 21:53
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Durres region > Durres
The march
handbook
Mileage
350 000 - 399 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
VW Volkswagen
pattern
Caddy

Description

SHITET
Sapo Doganuar
Wolsvagen Caddy Life
Motorr : 1.8 Tdi Nafte
Kambjo : Manuale
Viti : 2008
Gjendja eshte super motorrike dhe gjenerike dhe estetike per me shum kontakto…..
Çmimi : 5.300€
Tel : 069 522 8812


Similar ads