TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

Price: 5,300.00 €
TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

details

posted
24 May 22:49
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Durres region > Durres
The march
automatic
Mileage
190 000 - 199 999
Fuel
Nafte
Targa
Të huaja
Type
Toyota
pattern
Yaris

Description

SHITET-NDRROHET
TOYOTA YARIS
VITI 19.12.2007
1.4 DIESEL
KAMBIO AUTOMAT
229 MIJE KILOMETRA ORIGINALE
ME DOGAN TE PAGUAR
GJENDJA 10/10
Makina eshte ne super gjendje si motorrike estetike dhe xhenerike, full option ne llojin e saj , disqe alumini me goma pothuajse te reja , kondicioner funksional AC, kasetofon fish aux cd radio etj
E gatshme per cdo prove!

CMIMI: 5300€
MUNDESI NDRRIMI
📞 069 333 61 61


Similar ads