??LAND ROVER DISCOVERY 3 4x4 AUTOMAT??NDRROHET

Price: 8,300.00 €
??LAND ROVER DISCOVERY 3  4x4 AUTOMAT??NDRROHET

details

posted
24 May 22:59
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Durres region > Durres
The march
automatic
Mileage
200 000 - 249 999
Fuel
Nafte
Targa
Albanian
Type
Land Rover
pattern
Discovery

Description

🇨🇭🇨🇭SHITET NDRROHET🇨🇭🇨🇭
🇨🇭LAND ROVER DISCOVERY 3 4x4
🇨🇭VITI 2007
🇨🇭2.7 DIESEL
🇨🇭260 MIJE KILOMETRA ORIGINALE
🇨🇭ME LETRA SAPO PAGUAR 1 VIT
🇨🇭GJENDJA 10/10
🇨🇭SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
🇨🇭XHAMA TE ZI ME LEJE PARA MRAPA
🇨🇭Makina eshte ne super gjendje si motorrike estetike dhe xhenerike, full option ne llojin e saj , disqe alumini me goma pothuajse te reja , Ngrofje sendile para mrapa ,xhama te zinj origjinal , kondicioner funksional AC, kasetofon fish aux cd radio kamer etj
E gatshme per cdo prove!

🇨🇭Cmimi:8300€
🇨🇭Mundesi Ndrrimi
🇨🇭📞 069 333 61 61


Similar ads