Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008

Price: 5,300.00 €
Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008

details

posted
13 July 18:04
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Durres region > Durres
Targa
Të huaja
The march
handbook
Type
Ford
pattern
Focus
Year of production
2008
Fuel
Diesel
Mileage
160 000 - 169 999

Description

Shitet Ford Focus 2.0 TDCI i vitit 2008 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire me dogane te paguar gati per targa. Makina eshte full opsion : kamio manual 6 marshe,dopio klimatronic,sedile me ngrohje,xhama dhe pasqyra elektrike,abs,esp,sensore dritash dhe shiu,pilot automatik,kompiuter bordi,disqe alumini 16” origjinale,radio cd mp3 bluetooth qe lidhet me cdo telefon,drita mjergulle etj etj. Makina e theksojme eshte ne nje gjendje te persosur si e re,me 168000 km origjinale me garanci dhe liber servisesh. Mjeti ndodhet ne Durres i gatshem per cdo prove. Tel. 0676130499


Similar ads