Peshore 3 Ton

Price: 1,000.00 €
Peshore 3 Ton

details

posted
6 September 11:18
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Durres region > Durres

Description

Peshore profesionale italiane,,peshon deri ne tre ton,ne gjendje shume te mire,
Shkozet Durres


Similar ads