MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Price: With agreement
MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

details

posted
31 March 23:44
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Durres region > Durres

Description

Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin te prodhueseve Gjerman
jemi nga KOSOVE


+383 44 120 110 VIBERE


Similar ads