Banak frigorifer per akullore 10 tasa

Price: With agreement
Banak frigorifer per akullore 10 tasa

details

posted
11 February 12:54
category
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
country
Albania > Durres region > Durres

Description

Banak frigorifer ekpozitor per akullore me 10 tasa cmimi i arsyeshem tel 0692132528 ose 0685767133


Similar ads