SHESIM APARTAMENT 1+1 , GOLEM!

Price: 78,100.00 €
SHESIM APARTAMENT 1+1 , GOLEM!

details

posted
5 June 11:39
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Durres region > Durres
Numri i dhomave
1

Description

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me mirembajtje dhe ashensor.
Pozicionohet ne zonen e Golemit prane Hotel \" Porta Kavalja\".
Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kluzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!