JEPET ME QIRA DUPLEX NE SHKOZET, DURRES!

Price: 330.00 €
JEPET ME QIRA DUPLEX NE SHKOZET, DURRES!

details

posted
3 June 10:14
category
Patundshmeri > Apartment / Banesa
country
Albania > Durres region > Durres
Numri i dhomave
2
Kuadratura
150 m²

Description

Duplex ndodhet ne zonen e Shkozetit.
Organizohet ne katin e pare me 2 dhome gjumi, 1 dhome gatimi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 dhome ndenje ndersa kati i 2 organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande.
Duplexi ka nje mobilim bashkohor dhe i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme.
Per me shume informacione ose vizite ne prone, na kontakoni!