BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA ????????

Price: With agreement
BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA ????????

details

posted
27 July 08:47
category
Automjete > Vetura
country
Kosovo > Prizren region > Dragash
Targa
Kosovo
The march
automatic
Type
Audi
pattern
A6
Year of production
2020
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
15 000 - 19 999

Description

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2020 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24HR
VIBER OSE WHATSAPP +38349888028
AUTO----24 (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049888028

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Similar ads