SHITET E-class 220

Price: 3,700.00 €
SHITET E-class 220

details

posted
21 June 19:35
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Region of Dibra > Debar
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
Mercedes-Benz
pattern
220
Year of production
2004
Fuel
Diesel
Mileage
250 000 - 299 999

Description

Makina i ka sherbimet e bera. Shitet sepse pronari ka levizur ne gjermani dhe makinen nuk e perdor njeri.


Similar ads