Shitet-Nderohet

Price: 4,550.00 €
Shitet-Nderohet

details

posted
4 January 14:22
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Berat region > Berat
Targa
Albanian
The march
automatic
Type
VW Volkswagen
pattern
Touran
Year of production
2006
Fuel
Dizel / Naftë
Mileage
200 000 - 249 999

Description

Shitet ose nderohet vetura ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike
Pa as edhe nje difekt
Vetem me disa gervishje te lehta parkimi
Cemim i diskutushem


Similar ads