Passat super Ekonomik

Price: 2,700.00 €
Passat super Ekonomik

details

posted
13 January 22:05
category
Automjete > Vetura
country
Albania > Berat region > Berat
Targa
Albanian
The march
handbook
Type
VW Volkswagen
pattern
Passat
Year of production
2002
Fuel
Gasoline + Gas
Mileage
250 000 - 299 999

Description

Shitet pasat 1.8 turbo.gaz-benzin viti 2002.i shenuar ne lejen e qarkullimit gazi-benzin.letrat te sapo prera per 1 vit.gomat e para te reja.me klima sherbimet te sapo bera,i Jan nderruar set rrip i fazes,sendiljet me ngrohje,esht shum ekonomik.xhamat e zinj per 5 vite me leje.shum e Paster si Brenda dhe jasht.km 30000 mij gjithsej.shitet per arsyje emigrimi.cmimi 2700.euro.ju lutem tel serioze.


Similar ads